Rektörün Sunuşu

Smiley face Üniversitemiz gelişen ve değişen dünyada dinamik yapısıyla kendini sürekli yenileyen, bilimsel çalışmalarla bilgiyi yönetebilen, toplum için bireyleri yetiştiren, geleceği inşa eden hedeflerle hızla büyümektedir. Üniversitemizin kısa sürede bu kadar gelişip büyümesinde, Türkiye’nin başarılı üniversiteler arasında yer almasında değerli akademisyenlerimizin desteği çok büyüktür.

Üniversite olarak Emekli Akademik Personel Bilgi Sistemi (EAPBİS) adını verdiğimiz bu projeyi gerçekleştirmek istedik. Akademik hizmet sürelerini tamamlamış hocalarımızı merak edenler, bu sistem yardımıyla hocalarımızın tüm eğitim-öğretim ve akademik faaliyetleri ile ilgili bilgi sahibi olabileceklerdir.

Üniversitemizden emekli olmuş veya görevi başındayken vefat etmiş değerli hocalarımıza dair bilgilerin yer aldığı Emekli Akademik Personel Bilgi Sistemi (EAPBİS) Projesine destek veren çalışma arkadaşlarımı kutluyor, bu projenin başarılarımızın ve saygınlığımızın kaynağını gözler önüne sermek için bir araç olacağına inanıyorum.

Yazılı ve sözlü olarak olumlu görüş ve memnuniyetlerini bildirerek bizlere yardımcı olan, bilgileriyle destek sağlayan hocalarımıza ve yakınlarına teşekkür ederim. Aramızdan ayrılan hocalarımıza Allah'tan rahmet, hayatta olan hocalarımıza sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

 

                                                                                                                                                 Prof.Dr. Osman ŞİMŞEK

                                                                                                                                                                Rektör